Seiko Prospex Solar 39mm SUT403P1
Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
| Tillverkare | Seiko |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Svart |
| Glas | Hardlex |
| Diameter | 39 mm |
| Tjocklek | 10.4 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Silikon |
| Armband färg | Svart |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 20Bar – 200m |
| Urverk | Solar |
| Kaliber | V131 |
| Datum | Nej |
| Garanti | 2 År |