Seiko Prospex Automatic SRPG13K1
Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
| Tillverkare | Seiko |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Annat |
| Glas | Safirglas |
| Diameter | 42 mm |
| Tjocklek | 11.7 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Silver |
| Armband | Polyester |
| Armband färg | Grön |
| Vattentät | Ja |
| Klassifikation | 20Bar – 200m |
| Urverk | Automatic |
| Kaliber | 4R35 |
| Datum | Ja |
| Garanti | 2 År |