Michael Kors Runway Chronograph mk8077
Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
| Tillverkare | Michael Kors |
| Dam / Herr | Herr |
| Urtavla | Gul |
| Glas | Mineral/hardlex |
| Diameter | 45 mm |
| Tjocklek | 15 mm |
| Boett | Rostfritt stål |
| Boett färg | Guld |
| Armband | Rostfritt stål |
| Armband färg | Guld |
| Armbands bredd | 24 mm |
| Klassifikation | 10 Bar – 100m |
| Garanti | 2 År |