Police Raglan PL15712JSG.06M
Betala direkt, senare eller dela upp.
✓ 30 Dagar öppetköp ✓ Auktoriserad butik
Lerumsurmakeriet är auktoriserad återförsäljare av det märket & lämnar alltid minst 2 års garanti på alla armbandsur och 1 års garanti på väckarur / väggur. Alla klockor skickas i originalask med kvitto och taggar.
| Referensnummer | PL15712JSG.06M |
| Dam / Herr | Herrklocka |
| Urtavla | Guldig |
| Glas | Mineral |
| Diameter | 44 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Boett | Stål |
| Boett färg | Guld |
| Armband | Stål |
| Armband färg | Guld |
| Vattentät | 5 bar / 50 meter |
| Datum | Ja |
| Garanti | 2 År |